Marvel Rivals oficjalnie zapowiedziane! Znamy datę alpha testów gry

Marvel Rivals

O istnieniu Marvel Rivals dowiedzieliśmy się już wczoraj. Tymczasem dziś zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią Marvel oficjalnie ujawnił grę. Szykuje się naprawdę szybka strzelanka wypełniona znanymi nam superbohaterami.

Marvel Rivals – zapowiedź, zwiastun

Zwiastun Marvel Rivals

Gier o tematyce superbohaterów nigdy za wiele. Także dobrze jest podać do wiadomości, że dziś zapowiedziano Marvel Rivals – nową strzelankę PvP.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gra jest dziełem współpracy Marvela i NetEase Games. Powyższy zwiastun ujawnił nam sporo materiałów z rozgrywki, dzięki czemu wiemy, że ta będzie niesamowicie szybka, a nasi (super)bohaterzy zostaną wyposażeni w wiele typowych dla siebie umiejętności.

Marvel Rivals ma cechować się ponadto mapami z destrukcją otoczenia i licznymi sposobami na jego wykorzystanie. Na razie znamy dwie ujawnione plansze, którymi są Asgard i Tokyo 2099.

Ponadto produkcja ta wyróżni się rozwojem polegającym na sezonach. Te przyniosą nam kolejne postacie grywalne oraz mapy. Jej zamknięte alpha testy ruszą już w maju w wersji na PC.

Niestety na razie nie wiemy nic o konsolowych wydaniach tytułu. Posiadacze PlayStation i Xboxów muszą uzbroić się więc w cierpliwość.

Źródło: Gamingbolt

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.