Marvel Snap zapowiedziane. To karcianka w znanym multiwersum

Marvel Snap

Zapowiedziano nową grę w multiwersum Marvela — Marvel Snap. Jest to karcianka, którą rozwijają m.in. byli pracownicy Blizzarda, pracujący wcześniej przy Hearthstone. Co tu dużo mówić: to może się udać!

Marvel Snap — kiedy premiera? Pierwsze informacje

Zwiastun Marvel Snap

Marvel Snap to darmowa kolekcjonerska gra karciana, rozwijana przez Nuverse oraz Second Dinner. Produkcja zmierza na PC oraz smartfony i tablety (Android, iOS), a jej premiera jest planowana jeszcze na ten rok. Dokładnej daty niestety nie podano, ale wszyscy chętni mogą już zapisywać się do zamkniętych testów na urządzeniach z Androidem. Zgłoszenia do bety można wysyłać tutaj.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W Marvel Snap znajdziemy ponad 150 unikalnych kart w wielu wydaniach, a podczas zabawy będziemy rywalizować z innymi graczami. Każdy mecz ma trwać około 3 minut i rozgrywać się na przynajmniej 3 z ponad 50 lokacji znanych z uniwersum Marvela. Gracze otrzymają też możliwość formowania własnych zespołów, składających się z superbohaterów oraz złoczyńców.

Przeczytaj też: Borderlands 3 za darmo

Nowa gra Marvela jest opisywana jako „rewolucyjna w swoim gatunku”, a nie da się ukryć, że to dość mocne słowa. Zapowiada się bardzo obiecująco, ale jak będzie w rzeczywistości, zweryfikujemy po premierze. Zamierzacie dać szansę tej produkcji, czy niekoniecznie? Napiszcie w komentarzach poniżej!

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.