Marvel Snap zapowiedziane. To karcianka w znanym multiwersum

Marvel Snap

Zapowiedziano nową grę w multiwersum Marvela — Marvel Snap. Jest to karcianka, którą rozwijają m.in. byli pracownicy Blizzarda, pracujący wcześniej przy Hearthstone. Co tu dużo mówić: to może się udać!

REKLAMA

Marvel Snap — kiedy premiera? Pierwsze informacje

Zwiastun Marvel Snap

Marvel Snap to darmowa kolekcjonerska gra karciana, rozwijana przez Nuverse oraz Second Dinner. Produkcja zmierza na PC oraz smartfony i tablety (Android, iOS), a jej premiera jest planowana jeszcze na ten rok. Dokładnej daty niestety nie podano, ale wszyscy chętni mogą już zapisywać się do zamkniętych testów na urządzeniach z Androidem. Zgłoszenia do bety można wysyłać tutaj.

W Marvel Snap znajdziemy ponad 150 unikalnych kart w wielu wydaniach, a podczas zabawy będziemy rywalizować z innymi graczami. Każdy mecz ma trwać około 3 minut i rozgrywać się na przynajmniej 3 z ponad 50 lokacji znanych z uniwersum Marvela. Gracze otrzymają też możliwość formowania własnych zespołów, składających się z superbohaterów oraz złoczyńców.

Przeczytaj też: Borderlands 3 za darmo

Nowa gra Marvela jest opisywana jako „rewolucyjna w swoim gatunku”, a nie da się ukryć, że to dość mocne słowa. Zapowiada się bardzo obiecująco, ale jak będzie w rzeczywistości, zweryfikujemy po premierze. Zamierzacie dać szansę tej produkcji, czy niekoniecznie? Napiszcie w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!