Borderlands 3 za darmo w Epic Games Store!

Borderlands 3

Od zeszłego tygodnia Tim Sweeney i spółka zapowiadali, że dzisiaj w Epic Games Store zostanie udostępniona „tajemnicza gra”, co sugerowało, że firma szykuje dla nas prawdziwą bombę. Okazało się, że pod „tajemniczą grą” kryło się Borderlands 3. Nie da się ukryć, że propozycja Epic Games na ten tydzień jest naprawdę hojna — oj, z tej produkcji wielu graczy się ucieszy!

REKLAMA

Borderlands 3 za darmo na PC

Zwiastun Borderlands 3

W zeszłym tygodniu na Epic Games Store można było odebrać za darmo Prey wraz z dwoma innymi grami. Już ta oferta została przyjęta niezwykle ciepło, ale teraz firma przeszła samą siebie, oferując graczom bezpłatne Borderlands 3.

Jest to pełna pokręconego humoru gra z gatunku RPG, nastawiona na rozgrywkę w kooperacji. Jej akcja rozgrywa się pięć lat po wydarzeniach ukazanych w Borderlands 2, a fabuła skupia się na tajemniczych Syrenach. Warto jednak wspomnieć, że historia nigdy nie była trzonem tej serii — tutaj chodzi przede wszystkim o soczystą rozwałkę.

Borderlands 3 można pobrać bezpłatnie do 26 maja do godziny 17:00. Radzimy dopisać produkcję do swojego konta za pamięci, aby nie przegapić okazji, prawie tak dobrej, jak udostępnione przed laty GTA 5 za darmo.

Następna darmowa gra w Epic Games Store również pozostaje tajemnicą — produkcja zostanie ujawniona 26 maja o 17:00 i od tego momentu będzie można ją pobrać. Warto zaznaczyć, że dzisiaj w sklepie rozpoczęła się też wyprzedaż MEGA Sale. Potrwa ona do 16 czerwca, a w każdym tygodniu aż do tej daty Tim Sweeney rozda graczom jeszcze 3 tytuły AAA.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!