Nowe grafiki z Blade! Marvelowski exclusive Xboxa rozbudza nadzieję graczy na świetną grę

Marvel's Blade

Podczas tegorocznej edycji The Game Awards twórcy serii Dishonored i Deathloop zaprezentowali nową grę osadzoną w uniwersum Marvela. Głównym bohaterem jest Blade, czyli łowca wampirów dysponujący nadludzkimi zdolnościami. Sebastien Mitton, dyrektor kreatywny studia Arkane Lyon udostępnił kolejne, klimatyczne grafiki.

Marvel’s Blade zapowiada się obiecująco. Nowe grafiki ukazują mroczne lokacje

Sebastien Mitton na swoim profilu na platformie X (dawniej Twitter) zamieścił trzy nowe grafiki koncepcyjne, które wyróżnia mroczny, ponury klimat. Wygląd głównego bohatera nie odbiega od wizerunku znanego z komiksów czy filmów. Blade nosi ciemny płaszcz i okulary przeciwsłoneczne, wyposażony jest także w broń palną oraz miecz.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Według dotychczasowych informacji nadchodzący tytuł zaoferuje wyłącznie tryb dla jednego gracza. Na miejsce akcji wybrano Paryż, którego eksplorację będziemy obserwowali z perspektywy trzeciej osoby. Autorzy zapowiedzieli, iż możemy liczyć na rozbudowaną i wciągającą fabułę.

Przeczytaj także: Najlepszy smartfon do 4000 zł

Niestety, wciąż nie poznaliśmy choćby przybliżonej daty premiery. Biorąc pod uwagę liczbę ofert pracy (twórcy poszukują m.in. animatora, twórcy poziomów, specjalisty od oświetlenia i producenta) nie należy oczekiwać wydania gry w przyszłym roku.

Źródło: Pure Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.