Marvel’s Blade będzie tytułem ekskluzywnym Microsoftu? Bethesda nie chce odpowiedzieć na to pytanie

Marvel's Blade

Jeszcze przed The Game Awards 2023 plotkowano, że w trakcie wydarzenia dojdzie do zapowiedzi nowej gry od Arkane Studios. Wiele mówiło się, że wspomniany zespół zaprezentuje graczom Dishonored 3. Okazuje się jednak, że twórcy Deathloopa pracują nad Marvel’s Blade. Pojawia się jednak pytanie – na jakich platformach ukaże się nadchodząca produkcja Arkane Lyon?

Bethesda odmawia komentarza w sprawie ekskluzywności Marvel’s Blade

Marvel’s Blade – zwiastun z The Game Awards 2023

W powyższym zwiastunie na próżno szukać bowiem informacji na temat platform docelowych. Redakcja VG247 postanowiła więc zapytać Bethesdę – wydawcę gry – czy Marvel’s Blade będzie tytułem ekskluzywnym Microsoftu. Odpowiedź z pewnością zaskoczyła dziennikarzy wspomnianego serwisu, ponieważ firma odmówiła bowiem komentarza w tej sprawie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nick Baker – branżowy insider i założyciel Xbox Era – odpowiedział natomiast na wpis jednego z użytkowników portalu społecznościowego X (Twitter), który stwierdził, że obecnie nikt zdaje się nie wiedzieć, czy nadchodząca produkcja Arkane Lyon będzie tytułem ekskluzywnym Xboxa. Dziennikarz dał jasno do zrozumienia, że posiadacze PlayStation 5 nie będą mieli okazji zagrać w Marvel’s Blade.

Zobacz też: Najlepszy smartfon do 4000 zł

Zgodnie z zapowiedziami Marvel’s Blade ma być „dojrzałą” produkcją dla pojedynczego gracza z kamerą TPP. Akcja będzie rozgrywać się w opanowanym przez wampiry Paryżu. Niestety Bethesda oraz deweloperzy z Arkane Lyon nie ujawnili, kiedy gracze mogą spodziewać się premiery.

Źródło: VG247, X

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.