Marvel’s Midnight Suns otrzymało premierowy zwiastun! Nowy materiał podkręca zainteresowanie produkcją

Marvel's Midnight Suns

Do premiery Marvel’s Midnight Suns zostało już niespełna dwa dni, wtedy też poznamy pierwsze opinie na temat produkcji przygotowywanej przez Firaxis Games. Twórcy, chcąc nieco podgrzać atmosferę wokół produkcji, zdradzili niedawno, że tytuł będzie posiadać około 65 tysięcy linii dialogowych. Wczoraj zaś udostępnili premierowy zwiastun, który powinien przypaść do gustu wszystkim fanom uniwersum Marvela.

Premierowy zwiastun Marvel’s Midnight Suns pozytywnie przyjęty przez graczy

Marvel’s Midnight Suns — zwiastun premierowy

Udostępniony trailer początkowo ukazuje fragment starcia pomiędzy główną antagonistką tej produkcji — Lilith — z grupą bohaterów, próbujących ją za wszelką cenę powstrzymać. Kolejne ujęcia są już typowymi urywkami prezentującymi kolejne, przepełnione akcją filmowe sekwencje, w których występują popularni komiksowi bohaterowie. Całość materiału została okraszona alternatywną, ale wpadającą w ucho wersją utworu For Whom the Bell Tolls Metalliki.

Przeczytaj też: Jaki dekoder DVB-T2 wybrać?

Zwiastun naprawdę może się podobać i takiego samego zdania są komentujący na YouTube, którzy doceniają kreatywność deweloperów ze studia Firaxis Games. Na koniec przypominamy, że Marvel’s Midnight Suns zadebiutuje na PC, PlayStation 5 oraz Xboxach Series X|S. Posiadacze pecetów mogą jeszcze przed premierą zapoznać się z wymaganiami sprzętowymi, które — na szczęście — nie są zbyt wygórowane.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!