Marvel’s Midnight Suns otrzymało premierowy zwiastun! Nowy materiał podkręca zainteresowanie produkcją

Marvel's Midnight Suns

Do premiery Marvel’s Midnight Suns zostało już niespełna dwa dni, wtedy też poznamy pierwsze opinie na temat produkcji przygotowywanej przez Firaxis Games. Twórcy, chcąc nieco podgrzać atmosferę wokół produkcji, zdradzili niedawno, że tytuł będzie posiadać około 65 tysięcy linii dialogowych. Wczoraj zaś udostępnili premierowy zwiastun, który powinien przypaść do gustu wszystkim fanom uniwersum Marvela.

Premierowy zwiastun Marvel’s Midnight Suns pozytywnie przyjęty przez graczy

Marvel’s Midnight Suns — zwiastun premierowy

Udostępniony trailer początkowo ukazuje fragment starcia pomiędzy główną antagonistką tej produkcji — Lilith — z grupą bohaterów, próbujących ją za wszelką cenę powstrzymać. Kolejne ujęcia są już typowymi urywkami prezentującymi kolejne, przepełnione akcją filmowe sekwencje, w których występują popularni komiksowi bohaterowie. Całość materiału została okraszona alternatywną, ale wpadającą w ucho wersją utworu For Whom the Bell Tolls Metalliki.

Przeczytaj też: Jaki dekoder DVB-T2 wybrać?

Zwiastun naprawdę może się podobać i takiego samego zdania są komentujący na YouTube, którzy doceniają kreatywność deweloperów ze studia Firaxis Games. Na koniec przypominamy, że Marvel’s Midnight Suns zadebiutuje na PC, PlayStation 5 oraz Xboxach Series X|S. Posiadacze pecetów mogą jeszcze przed premierą zapoznać się z wymaganiami sprzętowymi, które — na szczęście — nie są zbyt wygórowane.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.