Marvel’s Spider-Man 2 najszybciej sprzedającą się grą w historii PlayStation Studios! Sony ujawniło wynik

Marvel's Spider-Man 2

Marvel’s Spider-Man 2 zaliczyło świetny start w Wielkiej Brytanii. Okazuje się jednak, że kontynuacja przygód Człowieka-Pająka od Insomniac Games cieszy się dużym zainteresowaniem również w innych regionach. Sony podzieliło się bowiem pierwszymi wynikami sprzedaży wspomnianej produkcji i jedno jest pewne – japońska firma oraz deweloperzy mają powód do świętowania.

Marvel’s Spider-Man 2 z pierwszymi oficjalnymi wynikami sprzedaży. Sony chwali się sukcesem gry Insomniac Games

We wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter) poinformowano, że sprzedaż gry Marvel’s Spider-Man 2 przekroczyła 2,5 miliona egzemplarzy. Wynik ten udało się osiągnąć w zaledwie 24 godziny od premiery. Kontynuacja przygód Człowieka-Pająka od Insomniac Games stała się tym samym najszybciej sprzedającą się grą w historii PlayStation Studios.

Można bezpiecznie założyć, że Marvel’s Spider-Man 2 już teraz może pochwalić się dużo lepszym wynikiem. Niewykluczone, że produkcja studia Insomniac Games przebije rezultat God of War: Ragnarok. Kontynuacja przygód Kratosa i Atreusa w premierowym tygodniu osiągnęła bowiem sprzedaż na poziomie 5,1 miliona egzemplarzy.

Zobacz też: Najlepsze monitory gamingowe do 600 zł

Na koniec przypomnijmy, że Marvel’s Spider-Man 2 dostępne jest wyłącznie na konsolach PlayStation 5. Redakcja Digital Foundry określiła kontynuację przygód Człowieka-Pająka mianem „technologicznego triumfu” Insomniac Games.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.