Marvel’s Spider-Man 2 – przybliżony termin premiery gry ujawniony! Jeszcze trochę poczekamy

Marvel's Spider-Man 2

Przedwczoraj mieliśmy do czynienia z przeciekiem, który mówił o przybliżonym terminie premiery Marvel’s Spider-Man 2. Z kolei dzisiaj Sony potwierdziło rzeczone doniesienia, utwierdzając nas w przekonaniu, że na nową odsłonę przygód Człowieka Pająka jeszcze trochę poczekamy. Ale po dotychczas udostępnionych materiałach wygląda na to, że może być warto!

Przybliżony termin premiery Marvel’s Spider-Man 2 ujawniony

Zwiastun Marvel’s Spider-Man 2

Na blogu PlayStation pojawił się wpis z listą gier, które zadebiutują na konsolach Sony w 2023 roku. Jedną z najciekawszych pozycji we wspomnianym zestawieniu jest Marvel’s Spider-Man 2. Napisano tam, że gra ukaże się na rynku jesienią 2023 roku, czyli między 1 września a 30 listopada. Nowa odsłona przygód „Pajęczaka” zmierza wyłącznie na PS5, ale niewykluczone, że z czasem trafi też na PC jak m.in. dwie poprzednie odsłony serii.

Przeczytaj też: Najlepsze gry przygodowe

Dokładna data premiery Marvel’s Spider-Man 2 wciąż nie została ujawniona, ale zapewne poznamy ja w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Nie da się ukryć, że gra zapowiada się wprost rewelacyjne – pierwsze materiały zwiastują kolejną mocną produkcję ze stajni Sony. Czekacie, czy Spider-Man to nie Wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!