Znamy przybliżony czas premiery Spider-Man 2. Scenarzystka zdradziła plany Insomniac Games

Spider-Man 2

Po tak udanym roku 2022 wielu graczy zastanawia się, co dalej planuje Sony. Wśród premier zmierzających powoli na PlayStation 5 znajduje się Spider-Man 2 od Insomniac Games. Dzięki scenarzystce studia mogliśmy właśnie dowiedzieć się, kiedy zadebiutuje długo wyczekiwany sequel.

Spider-Man 2 w sprzedaży jesienią 2023 roku?

Jamie Mayer, scenarzystka Insomniac Games, postanowiła dać krótką aktualizację swoim obserwującym i powiedzieć, nad czym aktualnie pracuje. Informując o swoim zaangażowaniu w Spider-Mana 2, napisała, że gra ma ujrzeć światło dzienne jesienią 2023 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Post scenarzystki został szybko zedytowany i pozbawiony wzmianki o premierze gry Insomniac Games. Teraz widnieje już tam tylko informacja, że tytuł pojawi się w przyszłym roku. Jeżeli faktycznie na Spider-Mana 2 poczekamy jeszcze ponad pół roku, może faktycznie studio niedługo oficjalnie pokaże fanom, nad czym pracują.

Przeczytaj też: Gry na Xbox One dla dzieci

Pomyłki Jamie Mayer nie można oczywiście traktować jako oficjalnej informacji. Nie bez powodu Insomniac Games nie zdecydowało się jeszcze na oświadczenie w tej sprawie. Studio może nie być gotowe na ujawnienie daty premiery i jest ryzyko, że gra zaliczy jakieś wewnętrzne opóźnienia.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.