Znamy przybliżony czas premiery Spider-Man 2. Scenarzystka zdradziła plany Insomniac Games

Spider-Man 2

Po tak udanym roku 2022 wielu graczy zastanawia się, co dalej planuje Sony. Wśród premier zmierzających powoli na PlayStation 5 znajduje się Spider-Man 2 od Insomniac Games. Dzięki scenarzystce studia mogliśmy właśnie dowiedzieć się, kiedy zadebiutuje długo wyczekiwany sequel.

Spider-Man 2 w sprzedaży jesienią 2023 roku?

Marvel's Spider-Man 2 will release for PS5 in Fall 2023 according to a writer at Insomniac Games. pic.twitter.com/xcwekEMCA9

— Okami Games (@Okami13_) December 13, 2022

Marvel's Spider-Man 2 will release for PS5 in Fall 2023 according to a writer at Insomniac Games. pic.twitter.com/xcwekEMCA9

— Okami Games (@Okami13_) December 13, 2022

Jamie Mayer, scenarzystka Insomniac Games, postanowiła dać krótką aktualizację swoim obserwującym i powiedzieć, nad czym aktualnie pracuje. Informując o swoim zaangażowaniu w Spider-Mana 2, napisała, że gra ma ujrzeć światło dzienne jesienią 2023 roku.

Post scenarzystki został szybko zedytowany i pozbawiony wzmianki o premierze gry Insomniac Games. Teraz widnieje już tam tylko informacja, że tytuł pojawi się w przyszłym roku. Jeżeli faktycznie na Spider-Mana 2 poczekamy jeszcze ponad pół roku, może faktycznie studio niedługo oficjalnie pokaże fanom, nad czym pracują.

Przeczytaj też: Gry na Xbox One dla dzieci

Pomyłki Jamie Mayer nie można oczywiście traktować jako oficjalnej informacji. Nie bez powodu Insomniac Games nie zdecydowało się jeszcze na oświadczenie w tej sprawie. Studio może nie być gotowe na ujawnienie daty premiery i jest ryzyko, że gra zaliczy jakieś wewnętrzne opóźnienia.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!