Marvel’s Spider Man 2 – screeny z wczesnej wersji PC trafiły do sieci!

Spider-Man 2

Na skutek ataku hakerskiego, którego ofiarą padło Insomniac Games, do sieci trafiło ponad 1,3 mln skradzionych plików. Hakerzy udostępnili m.in. testowy build Marvel’s Wolverine oraz harmonogram wydawniczy na najbliższe 10 lat. W jednym z folderów znaleziono zrzuty ekranu prezentujące wczesną wersję portu Marvel’s Spider Man 2 na komputery osobiste.

Marvel’s Spider Man 2 – testowa wersja PC na pierwszych screenach

Mimo że Sony oficjalnie nie zapowiedziało jeszcze Marvel’s Spider Man 2 na komputery osobiste, to na skutek niedawnego wycieku do sieci trafiło wiele interesujących informacji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W jednym z dokumentów znalazła się wzmianka o budżecie przeznaczonym na przygotowanie wersji PC. Insomniac Games przewiduje również, że prace nad portem zostaną zakończone w bieżącym roku fiskalnym, a więc do końca marca 2024 r.

Nie oznacza to jednak natychmiastowej premiery gry. Najnowsza odsłona przygód Człowieka-Pająka najpewniej utrzyma status exclusive’a co najmniej przez rok, a więc debiutu edycji PC należy spodziewać się najwcześniej pod koniec przyszłego roku.

W plikach, które zostały udostępnione przez hakerów, odnaleziono kilkanaście zrzutów ekranu prezentujących działanie testowej wersji komputerowego portu Spider Mana 2. Na niektórych screenach bez trudu zauważymy niskiej jakości tekstury oraz błędy graficzne, co nie powinno szczególnie dziwić.

Przeczytaj także: Najlepsze gry podobne do Fallout

Niestety, uruchomienie pecetowej wersji Marvel’s Spider Man 2 jest niemożliwe przez brak kluczowych assetów. Nie należy więc oczekiwać, że w ciągu najbliższych dni do sieci trafią jakiekolwiek nagrania z rozgrywki.

Źródło: Wccftech

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.