Marvel’s Wolverine z premierą w 2024 roku? Insider dzieli się informacjami na temat gry Insomniac Games

Marvel's Wolverine

Premiera Marvel’s Spider-Man 2 odbędzie się jesienią tego roku. Nie jest to jednak jedyna produkcja Insomniac Games, na którą warto czekać. Studio pracuje bowiem obecnie również nad zapowiedzianą podczas PlayStation Showcase 2021 grą Marvel’s Wolverine. Tytuł wciąż jest owiany tajemnicą, ale doniesienia jednego z branżowych insiderów sugerują, że niedługo sytuacja ta może ulec zmianie.

REKLAMA

Zdaniem jednego z branżowych insiderów premiera Marvel’s Wolverine może odbyć się w przyszłym roku

Marvel’s Wolverine – zwiastun

Nowymi doniesieniami na temat Marvel’s Wolverine podzielił się Jeff Grubb w podcaście Game Mess Mornings. Z informacji zebranych przez dziennikarza wynika, że produkcja Insomniac Games może zadebiutować na rynku już jesienią 2024 roku. Sam insider podkreśla jednak, że wspomniany termin jest „dość zaskakujący”.

Rok wcześniej do sprzedaży ma trafić bowiem przywołana na początku wiadomości gra Marvel’s Spider-Man 2. Grubb przyznaje jednak, że otrzymał informacje o „dwóch różnych terminach” premiery Marvel’s Wolverine. Drugim i zdaniem insidera „bardziej prawdopodobnym” jest rok 2025, o którym rzekomo często wspomina się wewnątrz studia.

Dziennikarz podkreśla jednak, że Insomniac Games jest zespołem, który jest w stanie dostarczyć na rynek dwie gry AAA w ciągu roku. Na oficjalną datę premiery Marvel’s Wolverine z pewnością będzie trzeba jeszcze nieco poczekać.

To jednak nie koniec informacji, którymi podzielił się Jeff Grubb na temat wspomnianej produkcji. Według doniesień dziennikarza nadchodzące dzieło Insomniac Games – podobnie jak God of War i The Last of Us 2 – ma oferować na wpół otwarte lokacje.

Zobacz też: Najlepsze klawiatury mechaniczne do 100 zł

Gra będzie skierowana wyłącznie do dorosłych graczy, ponieważ całość ma być niezwykle krwawa i brutalna. Na ten moment fanom Wolverine’a nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie czekać na potwierdzenie powyższych doniesień. Warto również pamiętać, że produkcja Insomniac Games – podobnie jak Marvel’s Spider-Man 2 – powstaje wyłącznie z myślą o konsolach PlayStation 5.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!