Wolverine wejdzie na wyższy poziom realizmu. Twórcy wzorują się na wyczekiwanym exclusivie Xboxa!

Xbox Marve's Wolverine

Dwa dni temu hakerzy udostępnili ponad 1,3 mln plików wykradzionych od Insomaniac Games. Do sieci trafił m.in. plan wydawniczy, który obejmuje okres najbliższych 10 lat. Jeżeli harmonogram nie ulegnie zmianie, to jesienią 2026 roku na rynek trafi Marvel’s Volverine. W jednym z dokumentów twórcy otwarcie przyznają, że pod względem dbałości o szczegóły wzorem dla nich jest jedna z gier przeznaczonych na platformy Microsoftu.

Hellblade 2 zainspirowało studio Insomaniac Games. Marvel’s Volverine ma zaoferować podobny poziom realizmu

Teaser Marvel’s Wolverine

Portal Aroged podaje, że na jednym ze udostępnionych w sieci slajdów studio Insomaniac Games otwarcie deklaruje chęć dorównania konkurencyjnemu tytułowi pod względem realizmu świata gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Mowa tu przede wszystkim o wykorzystaniu fotogrametrii, czyli techniki polegającej na zeskanowaniu prawdziwych obiektów oraz terenu, a następnie stworzeniu na ich podstawie modeli na potrzeby gry.

Zespół Insomaniac za wzór do naśladowania obrał Senua’s Saga: Hellblade 2, czyli aktualnie jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji. Jej autorzy wykorzystali drona do mapowania powierzchni, a także zatrudnili fotografa, który dostarczył niezbędne ujęcia malowniczej Islandii.

Przeczytaj także: Najlepszy smartfon do 4000 zł

Deweloperzy dodali, że wykorzystanie skanów 4D pozwoli przygotować realistyczne materiały, a następnie wyrenderować je na silniku gry. Ostatecznym krokiem jest ręczne poprawianie modeli, aby stworzone postacie na długo zapadły w pamięci graczom Marvel’s Wolverine.

Źródło: Aroged

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.