[Akt.] Oficjalny sklep BioWare zasugerował wielki powrót w Mass Effect 4

Nowy Mass Effect

Nowa odsłona Mass Effect jest już w produkcji, ale do premiery jeszcze daleko. BioWare wciąż nie zdradziło żadnych szczegółów dotyczących swojej nowej gry w uniwersum, a przynajmniej nie intencjonalnie. W oficjalnym sklepie studia odnaleziono bowiem poszlakę, która sugeruje, że w Mass Effect 4 powróci kultowy bohater.

Komandor Shepard pojawi się w Mass Effect 4? Jest na to szansa

Zakończenie Mass Effect 3 można określić mianem otwartego, bo losy komandora Sheparda nie zostały jasno sprecyzowane. Dlatego też wielu fanów serii zastanawia się, czy bohater powróci w Mass Effect 4. Jak się okazało, oficjalny sklep BioWare zasugerował, że w nadchodzącej odsłonie Mass Effect uwielbiana postać rzeczywiście odegra jakąś rolę.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W opisie jednej z limitowanych litografii dostępnej w sklepie studia, YouTuber MrHulthen dostrzegł opis, który później został zmieniony. Z początku było w nim napisane:

„…Podczas gdy Shepard i ocaleni muszą pozbierać się po wszystkim, fani zastanawiają się, co dalej”.

Przeczytaj też: Oficjalne wyniki sprzedaży PS5

Niedługo później z opisu zniknęła wzmianka o Shepardzie, ale wspomniany YouTuber zdołał uwiecznić na filmie pierwotne zdanie. W najgorszym wypadku był to przedziwny błąd, ale jest spora szansa, że komandor znany z trzech pierwszych odsłon naprawdę powróci w „czwórce” — jako główny bohater albo postać niezależna. Na ten moment nie można jednak brać niczego za pewnik; trzeba czekać, aż głos zabierze samo BioWare.

Aktualizacja – 11.05.2022, 13:01

Przeciek został zdementowany. Dyrektor projektu w BioWare, Michael Gamble, poinformował za pośrednictwem Twittera, że „oryginalny opis został przygotowany przez osoby niezaznajomione z grami, które tylko zarządzają sklepem”.

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.