Mass Effect 5 jest w dobrych rękach! Nad grą pracują weterani serii

mass effect legendary edition

Studio BioWare aktualnie pracuje nad dwoma tytułami: Dragon Age 4 oraz Mass Effect 5. Mimo że fani kosmicznego RPG muszą uzbroić się w cierpliwość (dotychczas zaprezentowano jedynie krótki teaser), to szef projektu ma dobre wiadomości dla graczy. W produkcję zaangażowani są doświadczeni pracownicy.

Branżowi weterani pracują nad Mass Effect 5

Od premiery ostatniej odsłony serii Mass Effect minęło już 7 lat. Mass Effect: Andromeda zasłużyła na miano gry solidnej, jednak fabularnie nie mogła równać się z pierwowzorem, a błędy i problemy z wydajnością w dniu premiery stanowiły utrapienie wielu graczy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Obawy fanów co do Mass Effect 5 mają więc logiczne podstawy. Na szczęście w zespole BioWare nie brakuje osób znających uniwersum od podszewki. Informacja została podana przez Michaela Gamble’a związanego z marką od 2010 roku.

Dyrektor wykonawczy, dyrektor artystyczny, dyrektor kreatywny i dyrektor gry są weteranami oryginalnej trylogii.

Michael Gamble (dyrektor wykonawczy)

Pełnienie funkcji dyrektorskich przez doświadczonych deweloperów daje nadzieję, że Mass Effect 5 powróci do korzeni, łącząc wciągającą historię z rozbudowanym, pełnym szczegółów światem. Niestety, na premierę najpewniej przyjdzie nam poczekać jeszcze kilka lat.

Źródło: Insider Gaming

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.