Gracze Starfield wkrótce zasiądą za sterami mechów? Fani pracują nad obiecującą modyfikacją

starfield

Jakiś czas temu Bethesda zdradziła, że jeśli chodzi o Starfield, studio pracuje nad „nowymi sposobami podróżowania”. Nie wiemy niestety, co dokładnie twórcy mieli na myśli, jednak społeczność gry postanowiła na własną rękę urozmaicić produkcję. Tym razem fanowski projekt dotyczy mechów.

Starfield może doczekać się mechów. Ciekawy projekt modera

Mechy w Starfield – modyfikacja

Jeden z fanów Starfield pracuje właśnie nad bardzo ciekawym projektem. Postanowił on bowiem umożliwić graczom sterowanie mechami w produkcji Bethesdy i trzeba przyznać, że modyfikacja zapowiada się niezwykle obiecująco. Na swoim YouTube’owym kanale moder „Korodic” zaprezentował potężną maszynę w akcji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Należy jednak mieć na uwadze, że projekt wciąż nie jest ukończony, a opublikowany materiał to jedynie próbka możliwości. Jak przyznaje sam moder, prace są na wczesnym etapie, a modyfikacja zdecydowanie nie jest jeszcze w grywalnym stanie. Cóż, pozostaje nam śledzić komunikaty ze strony „Korodica” i trzymać kciuki za rozwój projektu.

Zobacz też: Gry podobne do Fallout

Na zakończenie przypomnijmy jeszcze, że Starfield zadebiutował 6 września 2023 roku. Gra jest dostępna na PC oraz Xboxach Series X|S.

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.