Bethesda zdradza plany na rozwój Starfield! 2024 rok przyniesie grze „nowe sposoby podróżowania”

starfield

Starfield regularnie otrzymuje aktualizacje, a twórcy wciąż starają się dopracować tytuł. Od momentu premiery na początku września bieżącego roku, do gry dodano między innymi obsługę Nvidia DLSS, a także poprawiono wydajność czy ogólną stabilność. Tym razem natomiast Bethesda dzieli się planami na 2024 rok, zdradzając, czego możemy spodziewać się po kolejnych łatkach.

Bethesda dzieli się planami na rozwój Starfield w 2024 roku

Zwiastun Starfield

Na Reddicie pojawił się nowy wpis Bethesdy dotyczący planów studia na rozwój Starfield w 2024 roku. Jak podkreślają twórcy, zespół ciężko pracuje nad nowymi funkcjami, a kolejna aktualizacja z poprawkami ma pojawić się na początku przyszłego roku. Kolejne miesiące mają jednak przynieść ciekawe zmiany.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak się okazuje, Bethesda ma w planach sporo nowości. Przede wszystkim w grze mają pojawić się mapy miast, o które prosili gracze. Ponadto Starfield mają urozmaicić „nowe sposoby podróżowania”, choć nie dostaliśmy dokładnych szczegółów – może to dotyczyć przemieszczania się na powierzchni lub między planetami. Dodatkowo wspomniano o oficjalnym wsparciu dla modów, które zapowiadano już wcześniej.

Zobacz też: Gry offline

Bethesda planuje wypuszczać kolejne łatki co sześć tygodni. Na ten moment fanom Starfielda pozostaje zatem oczekiwać na kolejne miesiące, które przyniosą zapowiedziane zmiany. Przypomnijmy, że gra dostępna jest wyłącznie na PC oraz na Xboxach Series X|S.

Źródło: PureXbox, Reddit

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.