Medieval Dynasty już niedługo trafi na konsole. Twórcy ogłosili premierę nowych wersji gry!

Medieval Dynasty

Wydana niemal rok temu gra Medieval Dynasty, za które odpowiada polskie studio Render Cube doczeka się wreszcie wersji konsolowych. Twórcy zapowiedzieli, że ich produkcja trafi na PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S jeszcze w tym roku.

Premiera Medieval Dynasty na konsole nowej generacji już tej jesieni

Medieval Dynasty
Medieval Dynasty

Gra Medieval Dynasty to produkcja łącząca w sobie elementy RPG, survivalu i craftingu przedmiotów. Tytuł ten został oficjalnie wydany niemal rok temu na PC, a teraz nadszedł czas na konsolowy debiut, który nastąpi 6 października 2022 roku. Twórcy pokładają w grze spore nadzieje, dlatego premiera zaplanowana na jesień jest tylko częścią z nadchodzących działań wobec tej marki.

Zobacz też: Głośnik przenośny – najlepsze modele

Poza tym, do gry zostanie dodane sporo nowej zawartości. Mowa tu m.in. o tarczach i zbrojach, ale również o module sieciowej kooperacji. Są to elementy strategii rozwoju Medieval Dynasty, którą twórcy chcą wprowadzać w życie na przestrzeni 2022 i 2023 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Dawid Szafraniak
Autor

Z grami związany przez większość swojego życia, początkowo jedynie na konsoli, później bez platformowego podziału. Nieironicznie każdego roku oczekuje premiery nowej odsłony Call of Duty, jak i gier wyścigowych możliwie najmniej związanych z F1. W wolnych chwilach zamienia pada na aparat fotograficzny, którym uwiecznia sport, ludzi i nie tylko.

Liczba wpisów: 265 (w redakcji od 02.08.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.