Medieval Dynasty już niedługo trafi na konsole. Twórcy ogłosili premierę nowych wersji gry!

Medieval Dynasty

Wydana niemal rok temu gra Medieval Dynasty, za które odpowiada polskie studio Render Cube doczeka się wreszcie wersji konsolowych. Twórcy zapowiedzieli, że ich produkcja trafi na PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S jeszcze w tym roku.

REKLAMA

Premiera Medieval Dynasty na konsole nowej generacji już tej jesieni

Medieval Dynasty
Medieval Dynasty

Gra Medieval Dynasty to produkcja łącząca w sobie elementy RPG, survivalu i craftingu przedmiotów. Tytuł ten został oficjalnie wydany niemal rok temu na PC, a teraz nadszedł czas na konsolowy debiut, który nastąpi 6 października 2022 roku. Twórcy pokładają w grze spore nadzieje, dlatego premiera zaplanowana na jesień jest tylko częścią z nadchodzących działań wobec tej marki.

Zobacz też: Głośnik przenośny – najlepsze modele

Poza tym, do gry zostanie dodane sporo nowej zawartości. Mowa tu m.in. o tarczach i zbrojach, ale również o module sieciowej kooperacji. Są to elementy strategii rozwoju Medieval Dynasty, którą twórcy chcą wprowadzać w życie na przestrzeni 2022 i 2023 roku.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!