Polskie Medieval Dynasty z rewelacyjnymi nowościami! Kooperacja, nowa mapa, kreator postaci i nie tylko

medieval dynasty

Medieval Dynasty to produkcja polskiego studia Render Cube, która w 2021 roku opuściła wczesny dostęp. Tytuł cieszy się bardzo pozytywnym odbiorem wśród graczy, co pokazują między innymi oceny na platformie Steam. Teraz twórcy mają dla fanów rewelacyjne nowości – aktualizacja 2.0 wprowadziła tryb kooperacji! To jednak nie koniec atrakcji.

Aktualizacja Medieval Dynasty dodaje tryb kooperacji dla 4 graczy

Aktualizacja Medieval Dynasty – zwiastun

Fani Medieval Dynasty mogą mieć powody do zadowolenia. Aktualizacja 2.0 to nie tylko poprawki i ulepszenia, ale również szereg nowości, które czekają na posiadaczy gry na platformie Steam. Najważniejszą i najbardziej oczekiwaną przez graczy opcją jest z pewnością tryb kooperacji dla maksymalnie 4. osób.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

To jednak nie wszystko, co przygotowali twórcy tego średniowiecznego symulatora życia. Do gry trafiła bowiem nowa mapa Oxbow, kolejne wątki fabularne, kreator postaci oraz grywalna bohaterka kobieca. Wspomniane elementy dotyczą jednak wyłącznie świeżo dodanego obszaru.

medieval dynasty road map
Road Map Medieval Dynasty

Zobacz też: Gry offline

Jak informują deweloperzy, kooperacja i inne nowości trafią na ten moment jedynie do posiadaczy gry w wersji na Steam. Inne platformy otrzymają aktualizację w pierwszym lub drugim kwartale 2024. Z udostępnionego planu możemy także dowiedzieć się, że w przyszłym roku grę urozmaicą także nowe elementy rynsztunku.

Źródło: YouTube, Steam

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.