Polska produkcja z Xbox Game Pass doczeka się ciekawego trybu na konsolach! Deweloperzy podali datę

Medieval Dynasty

Jedną z bardziej interesujących przedstawicieli gatunku survival, dostępnych w ramach Xbox Game Pass jest rodzime Medieval Dynasty. Nie tak dawno informowaliśmy, że produkcja ta osiągnęła próg 2 milionów graczy, co w zasadzie jest znakomitym rezultatem, jak na grę tego rodzaju. Teraz zaś ekipa z Render Cube przekazała, że na konsole niebawem trafi wyczekiwany od dawna tryb.

Medieval Dynasty z wyczekiwanym trybem na konsolach

Zwiastun trybu kooperacyjnego do Medieval Dynasty

Zgodnie z najnowszym komunikatem przygotowanym przez rodzime studio, tryb kooperacyjny dla konsolowych wersji Medieval Dynasty trafi już 27 czerwca 2024 roku. Będzie on dostępny zarówno na sprzętach Xbox Series X|S, jak i PlayStation 5. Niestety, ale posiadacze sprzętów obecnej generacji będą musieli obejść się smakiem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Po pomyślnej integracji długo oczekiwanego i bardzo oczekiwanego trybu kooperacji oraz nowej mapy w grudniu ubiegłego roku na platformie Steam integracja trybu kooperacji z konsolami obecnej generacji nadaje rozgrywkom nowy, ekscytujący wymiar. Gracze konsolowi mogą teraz zanurzyć się w akcji wraz z przyjaciółmi, wyzwalając pracę zespołową i towarzystwo, aby stawić czoła wyzwaniom i odkrywać nowy krajobraz średniowiecznego uniwersum gry.

Redner Cube

Będzie to więc świetna okazja dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad powrotem do Medieval Dynasty. Teraz wreszcie zarządzanie miastem, eksploracja oraz próba przetrwania będzie możliwa wraz ze znajomymi, z którymi będziemy mogli zbudować swoje włości.

Warto pamiętać, że Medieval Dynasty nawet w pojedynkę może być całkiem przyjemną przygodę, której warto dać szansę. Zamierzacie sprawdzić nowy tryb przygotowany przez rodzimych deweloperów? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: purexbox.com

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.