Metal Gear Solid 3 Remake zapowiada się „spektakularnie”. Aktor głosowy ujawnia, że miał okazję sprawdzić grę

Metal Gear Solid 3 Remake

Na zbliżającą się coraz bardziej premierę Metal Gear Solid 3 Remake czeka sporo osób, które oryginalne wydanie nadal darzą ogromnym szacunkiem. Kilka dni temu pojawiły się informacje, jakoby tytuł ten niebawem doczekał się prezentacji, co mogło wielu obserwatorów wyjątkowo zaintrygować. Teraz aktor, użyczający swojego głosu Snake’owi ujawnił coś, co jeszcze bardziej nakręca zainteresowanie fanów tego cyklu.

Metal Gear Solid 3 Remake w oczach aktora głosowego prezentuje się spektakularnie

David Hayter zdradził na swoim Twitterze/X wyjątkowo ciekawą informację, jakoby miał już okazję zagrać w początek Metal Gear Solid 3 Remake. Podczas tej rozgrywki udało mu się dotrzeć do sceny na moście, co pozwala sugerować, że rzeczywiście dane mu było przyjrzeć się pracom deweloperów z Konami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Proszę, nie mówcie nikomu…

(Ale któregoś dnia zagrałem w początek #MGSDelta aż do sceny z mostem.)

(To było spektakularne.)

David Hayter

Aktor określa przedstawiony mu fragment jako „spektakularny”, a obserwujący go fani marki nie mogli chyba liczyć na lepszą rekomendację. W komentarzach pod wpisem sporo jest głosów osób, którzy liczą na to, że Konami przed premierą uraczy ich wersją demo. Dla wielu byłaby to ostateczna próba dla Metal Gear Solid 3 Remake, która przekonałaby ich do zakupu.

Odświeżona odsłona przygód Snake’a zadebiutuje jeszcze w 2024 roku, choć dokładny termin nie został jeszcze podany. Czekacie na MGS3 Remake? Macie wobec tego projektu jakieś oczekiwania? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Twitter/X: David Hayter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.