Metal Gear Solid 3 Remake niebawem z prezentacją? Aktor zapowiada fanom specjalny pokaz

Metal Gear Solid 3 Remake

W maju 2023 roku na fani serii Metal Gear Solid dowiedzieli się o planowanym remake’u trzeciej odsłony serii. Od tego czasu studio Konami nie zdradziło zbyt wiele wieści na temat swojego tytułu. Teraz jednak wiele wskazuje na to, że gracze w końcu dostaną więcej informacji na temat produkcji. Wspomniał o tym David Hayter, czyli aktor podkładający głos pod Big Bossa, w najnowszym materiale wideo poświęconym grze.

Metal Gear Solid 3 Remake — David Hayter zdradza, że niedługo dowiemy się więcej na temat gry

Metal Gear Solid Legacy Series

Metal Gear Solid 3 Remake po raz pierwszy zaprezentowane zostało w maju 2023 roku na pokazie PlayStation Showcase. Gra z marszu stała się jednym najbardziej oczekiwanych tytułów przez fanów elektronicznej rozrywki. Niestety, od czasu zaprezentowania pierwszego zwiastuna informacji pojawiało się niewiele, jak chociażby wieść o polskiej lokalizacji, brakowało jednak konkretów na temat rozgrywki czy premiery.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Teraz jednak sytuacja może ulec diametralnej zmianie. W ostatnim czasie na oficjalnym kanale Konami w serwisie YouTube pojawił się materiał pod tytułem METAL GEAR SOLID Legacy Series, z gościnnym występem Davida Haytera. W pierwszym odcinku serii aktor skupił się na niedawno wypuszczonym na rynek remasterze trzech pierwszych część Metal Gear Solid. Pod koniec materiału wspomniał jednak o planowanym remake’u trzeciej odsłony.

Następnym razem zagłębimy się w epicki, długo oczekiwany remake tej części, którą fani uważają za najlepszą grę w całej serii.

David Hayter

Ten enigmatyczny komentarz pozostawia fanów w niepewności co do tego, czego możemy oczekiwać po kolejny materiale. Wiele osób czeka, aż Konami odsłoni karty i pokaże coś więcej. Do momentu opublikowania kolejnego wideo gracze są zmuszeni do wykazania się dużą dozą cierpliwości.

Źródło: Push Square

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.