Metal Gear Solid 3 Remake zaliczy opóźnienie? Pokaz gry podobno zbliża się wielkimi krokami

Metal Gear Solid 3 Remake

Jakiś czas temu informowaliśmy o rzekomym rychłym pokazie Metal Gear Solid Delta: Snake Eater. Okazuje się, że prezentacja gry może być tuż za rogiem. Niestety nie wszystkie informacje związane z produkcją są pozytywne, bowiem okazuje się, że premiera odświeżonej trzeciej części MGS może zostać opóźniona.

Pokaz Metal Gear Solid 3 Remake ponoć jest tuż za rogiem

Znany leaker o pseudonimie billbil-kun, któremu wcześniej udało się trafnie przewidzieć wiele wydarzeń z branży gamingowej, ogłosił, że prezentacja Metal Gear Solid Delta: Snake Eater ma się odbyć w przeciągu najbliższych 10 dni. To jednak nie koniec informacji na temat odświeżonej trzeciej części MGS. Insider przewiduje również opóźnienie premiery gry. Debiut Produkcji ma rzekomo zostać przesunięty na 2025 rok.

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater to remake kultowego MGS3, który został zapowiedziany w zeszłym roku. Od tamtej pory Konami raczej niechętnie dzieli się kolejnymi materiałami ze swojej produkcji. Wstępna data premiery gry została przewidziana na 2024 rok, jednakże patrząc na małą ilość informacji o tej pozycji, całkiem możliwe, że faktycznie dojdzie do opóźnienia jej debiutu na rynku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: X (Twitter)

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.