Metal Gear Solid 3 Remake na Xboxach ze wstępnym pobieraniem! Konami widocznie szykuje się na coś dużego

Metal Gear Solid 3 Remake

Kiedy w maju 2023 roku oficjalnie doczekaliśmy się zapowiedzi Metal Gear Solid 3 Remake, wielu fanom tego kultowego cyklu mocniej zabiły serca. Od tamtego czasu otrzymaliśmy kilka ciekawych informacji na temat tego projektu, a jedną z nich była ta o premierze jeszcze w 2024 roku. Najwidoczniej debiut odświeżonego wydania jest już za rogiem, a winnym całego zamieszania jest w tym przypadku Xbox.

Preoload Metal Gear Solid 3 Remake rozbudza nadzieje graczy

Jak donosi twitterowy profil Idle Sloth na konsolach Xbox dostępna jest opcja preloadu Metal Gear Solid 3 Remake. Co prawda plik waży niewiele ponad 320 MB, jednak dla sporej grupy fanów jest to wielka sprawa. Wiele osób na tej podstawie doszło do wniosku, że już niebawem Konami może uraczyć nas nowymi szczegółami na temat tego wydania.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie można w tej sytuacji wykluczyć, że korporacja szykuje się do jakiegoś wielkiego ogłoszenia. Najsensowniejszym terminem na ogłoszenie jest oczywiście dzisiejsze PlayStation State of Play, gdzie Konami mogłoby zaskoczyć fanów marki Metal Gear i uświetnić pokaz Sony. W tej materii jednak nie ma żadnych poszlak, które mogłyby na to wskazywać.

Cóż więc innego pozostaje graczom, jak tylko czekać? No w zasadzie to nic, bo Konami do tej pory dość zazdrośnie strzeże informacji o swoich nadchodzących grach. Podobnie z resztą jest w przypadku Silent Hill 2 Remake, czyli innego projektu, który ma pojawić się w 2024 roku.

Źródło: Twitter/X: Idle Sloth

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.