Metal Gear Solid Delta Snake Eater zadebiutuje jeszcze tej jesieni?! Jeden sklep ujawnił trochę za dużo

Metal Gear Solid Delta Snake Eater

Mimo że na premierę Metal Gear Solid Delta Snake Eater czeka rzesza wiernych fanów serii, tak Konami nadal nie ujawniło nam żadnych informacji na temat daty premiery. Wiele osób spodziewało się, że przy okazji trailera przedstawionego na Xbox Games Showcase 2024 firma wreszcie odkryje karty, ale nic bardziej mylnego. Potencjalny termin wydania tej pozycji pojawił się jednak w internecie i co ciekawe, nie jest on tak odległy, jak mogłoby się wydawać.

Metal Gear Solid Delta Snake Eater może zadebiutować niedługo po Silent Hill 2 Remake

Metal Gear Solid Delta Snake Eater data premiery wpis
Metal Gear Solid Delta Snake Eater, usunięty wpis ujawniajacy datę premiery (źródło: gamingbolt.com)

Część osób spodziewa się, że ze względu na premierę Silent Hill 2 Remake inny kultowy remake gry od Konami, czyli Metal Gear Solid Delta Snake Eater zadebiutuje gdzieś na początku 2025. Najnowsza wpadka popularnej sieci sklepów z grami GameStop jednak daje nadzieję, że oczekiwania będą znacznie krótsze. Zgodnie z treścią jednego z ostatnich wpisów (już usunięty) na Twitterze/X gra trafi do sprzedaży już 17 listopada 2024 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Cała sytuacja jest najpewniej wynikiem pomyłki sklepu, który zdecydowanie za wcześnie ujawnił ten termin, sam wpis dość szybko został usunięty. W internecie jednak nic nie ginie i potwierdzające do zrzuty ekranu tylko potwierdzają te wieści. Czyżby więc Konami szykowało dla graczy dość intensywną jesień, kiedy to tuż obok siebie będziemy świadkami premier Silent Hill 2 Remake oraz Metal Gear Solid Delta Snake Eater? Najwidoczniej tak.

Można się spodziewać, że oficjalne ujawnienie terminu premiery (o ile nie zostanie on wewnętrznie przesunięty) to kwestia tygodni. W końcu od tego momentu ruszy konkretniejsza kampania marketingowa, a gracze będą coraz częściej bombardowani wieściami i zachęcani do składania zamówień przedpremierowych. Czekacie na remake kultowej gry z 2004 roku? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gamingbolt.com

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.