Metal Gear Solid Delta Snake Eater na gameplayu! Niespodziewana wizyta na Xbox Games Showcase 2024

Metal Gear Solid Delta Snake Eater

Po dzisiejszym Xbox Games Showcase spodziewaliśmy się wielu rewelacyjnych zapowiedzi i jak na razie Microsoft staje na wysokości zdania. Okazuje się jednak, że poza tym firma przygotowała dla graczy bardzo miłą niespodziankę. Podczas wydarzenia mieliśmy okazję przyjrzeć się nieco bliżej jednej z bardziej oczekiwanych gier od Konami.

Metal Gear Solid Delta Snake Eater na Xbox Games Showcase 2024

Zwiastun Metal Gear Solid Delta Snake Eater

Mowa oczywiście o Metal Gear Solid Delta Snake Eater, czyli odświeżonej wersji kultowej przygody tworzonej przed laty przez samego Hideo Kojimę. Co ciekawe, podczas zwiastuna mieliśmy okazję nieco bliżej przyjrzeć się przebitkom prosto z gameplayu i jak na razie wygląda to znakomicie i bardzo, ale to bardzo ładnie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Przed twórcami stoi nie lada wyzwanie, zwłaszcza że mierzą się z tytułem kultowym i dla wielu osób niesamowicie szanowanym. Zaprezentowany materiał daje nadzieje, że remake powstaje z ogromnym poszanowaniem dla oryginału i zachowaniem wielu niezwykle ważnych cech. Wszystko jednak okaże się po premierze.

Ta dokładnie nastąpi… no właśnie. Nic na razie nie jest jasne, bo Konami nie raczyło się z nami podzielić datą debiutu Metal Gear Solid Delta Snake Eater. Szkoda…

Źródło: Xbox Games Showcase 2024

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.