Metal Gear Solid Master Collection Vol. 1 trafi na PS4! Agencja ratingowa potwierdza świetne wieści

Metal Gear Solid Master Collection vol 1 PS4

Od pierwszej oficjalnej zapowiedzi Metal Gear Solid Master Collection Vol. 1 Konami przekazało już kilka konkretnych wiadomości na temat tego interesującego wydania. Od samego początku zdawało się jednak, że kwestia platform, na których zadebiutuje ów kolekcja, jest już jasna i nic nas nie zaskoczy. Możliwe jednak, że Konami przygotowało dla sporej części graczy konkretną niespodziankę.

Metal Gear Solid Master Collection Vol. 1 z premierą na PS4

podstrona Metal Gear Solid Master Collection Vol 1 na stronie ESRB
Podstrona Metal Gear Solid Master Collection Vol 1 na stronie ESRB

Do tej pory pewne było, że Metal Gear Solid Master Collection Vol. 1 zadebiutuje na PC, PS5, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Jak zauważyli uważni obserwatorzy forum ResetEra amerykańska agencja ratingowa — ESRB — wspomina także o porcie kolekcji na… PS4.

Doniesienia te skonsternowały niektóre osoby, zwłaszcza że Konami do tej pory nie wspominało słowem o wersji na sprzęt poprzedniej generacji od Sony. Niektórzy wskazują, że wzmianka na temat PS4 jest po prostu efektem błędu. Wydaje się to jednak nazbyt naciągana teoria, zwłaszcza że błędnie wpisana informacja zostałaby zapewne dość szybko usunięta ze strony amerykańskiej agencji.

Przeczytaj też: Gry podobne do Tomb Raider

Wychodzi więc na to, że Konami przygotowało dla posiadaczy konsol PS4 nie lada niespodziankę. Możliwe, że na ujawnienie dodatkowej platformy, na którą trafi ów kolekcja, nie będziemy musieli długo czekać. Na koniec przypominamy, że Metal Gear Solid Master Collection Vol. 1 zadebiutuje już 12 października 2023 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.