Metal Gear Solid Remake coraz bliżej? Plotki mówią o nadchodzącej zapowiedzi

Metal Gear Solid

Światło dzienne ujrzały kolejne plotki ze świata Metal Gear Solid. Do premiery długo oczekiwanej, odświeżonej wersji gry zostało prawdopodobnie jeszcze dużo czasu. Możliwe jednak, że niedługo zobaczymy oficjalną zapowiedź od Konami.

Oficjalna zapowiedź Metal Gear Solid Remake to podobno kwestia czasu

Metal Gear Solid
Metal Gear Solid

Konami cały czas oficjalnie nie wypowiedziało się w kwestii nowej wersji Metal Gear Solid. Plotki na temat gry krążą za to od wielu miesięcy. Pod koniec zeszłego roku mówiło się, że pierwszy raz zobaczymy ten tytuł podczas The Game Awards 2022, co ostatecznie nie nastąpiło.

Teraz leaker Areajugones sugeruje, że nowy MGS zostanie zapowiedziany w ciągu następnych paru miesięcy, między lutym a marcem 2023 roku. Miałaby to być całkowicie przebudowana, nowa wersja gry z 1998 roku, a jednym z głównych kandydatów do zajęcia się tym tytułem jest podobno Bluepoint Games.

Przeczytaj też: Kody do GTA Vice City

Miejmy nadzieję, że tym razem plotki okażą się prawdą. Fani Metal Gear Solid od wielu miesięcy czekają na ogłoszenie wielkiego powrotu tej popularnej serii.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!