Metaphor ReFantazio na nowym obszernym materiale. Twórcy Persony prezentują szczegóły swojej gry

Metaphor ReFantazio

Nieco ponad miesiąc temu, studio Atlus zapowiedziało swoją kolejną grę. Ku zaskoczeniu wszystkich, nie jest to następna odsłona Persony, czy Shin Megami Tensei, a zupełnie nowy tytuł. Metaphor Refantazio rozbudziło oczekiwania fanów, a teraz Atlus przedstawił obszerny materiał prezentujący szczegóły fabuły nadchodzącego dzieła studia.

Metaphor ReFantazio na ponad 20-minutowym materiale

Materiał prezentujący szczegóły fabuły w Metaphor Refantazio

Atlus wypuścił nowy materiał z nadchodzącego Metaphor ReFantazio, który przedstawia nowe szczegóły na temat tej produkcji. Niemal 23-minutowy film prezentuje nowe informacje dotyczące fabuły, bohaterów oraz poszczególnych wątków w nowej grze od Atlusa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Metahphor ReFantazio zadebiutuje na rynku już 11 października 2024 roku. Do premiery więc pozostało całkiem niewiele czasu. Gra z pewnością będzie nie lada gratką dla fanów wszelakich gier ze stajni Atlusa. Tytuł bowiem zarówno stylistycznie, jak i fabularnie mocno przypomina to, w czym studio się dotychczas specjalizowało.

A Wy planujecie zakup Metaphor Refantazio? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Atlus (YouTube)

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.