Metro: Last Light Complete Edition za darmo dla każdego! Postapokaliptyczny hit do zgarnięcia od dzisiaj

Metro Last Light

Seria Metro cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Postapokaliptyczny cykl składa się obecnie z trzech gier, jednak dziś można odebrać za darmo jedną z nich. Mowa o Metro: Last Light Complete Edition, które na Metacritic może się pochwalić oceną od graczy na poziomie 8,5 na 10 przy ponad 30 tysiącach opinii.

Metro: Last Light Complete Edition za darmo na Steam

Metro Last Light ukazało się na rynku 14 maja 2013 roku. Z okazji 10. urodzin gry, twórcy zdecydowali się zorganizować jej rozdawnictwo. Otóż od dzisiaj na Steamie Metro Last Light w wersji Complete Edition zostanie udostępnione zupełnie za darmo, a każdy chętny gracz będzie mógł dopisać tę produkcję do swojej biblioteki. Nie wiadomo, o której dokładnie rozpocznie się rozdawnictwo, choć tego typu akcje zwykle startują o 18:00 lub 19:00.

Przeczytaj też: Najlepsze gry symulatory

Metro Last Light: Complete Edition pozostanie dostępne za darmo na Steamie do 25 maja. Gra ma rewelacyjne oceny i przez wielu jest uznawana za najlepszą część serii, dlatego tym bardziej nie ma co zwlekać z jej odbiorem. Zainteresowanym polecamy zgarnąć „darmówkę” od razu jak tylko zostanie udostępniona – za pamięci, żeby potem nie zapomnieć.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.