Metroid Prime Remastered z nagłą premierą! Nintendo niespodziewanie wydało odświeżoną wersję klasyka

Metroid Prime Remaster

Fani serii Metroid przez kilka ostatnich lat karmieni różnego rodzaju plotkami i doniesieniami na temat ewentualnego remake’u lub remastera powszechnie lubianego Metroid Prime. Kiedy wiele osób straciło już nadzieję na jakiekolwiek wydanie i szykowało się bardziej do zapowiedzi czwartej odsłony tego cyklu. Na szczęście dla wielu podczas wczorajszego Nintendo Direct „Wielkie N” nie dość, że odkryło karty, to przygotowało dla graczy nie lada niespodziankę!

Metroid Prime Remastered w wersji cyfrowej jest już dostępny do pobrania

Metroid Prime Remastered – trailer

Metroid Prime Remastered to nie tylko odświeżone wydanie klasyka z lepszą grafiką, ale także ulepszone o szereg zupełnie nowych funkcji, które dostosowują produkcję do obecnych czasów. Jedną z takich opcji jest dostosowanie gry pod sterowanie dwoma analogami, co sprawia, że zyskujemy jeszcze lepszą kontrolę nad sterowaną przez nas postacią.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Oczywiście fani klasycznego przechodzenia tego klasyka z ery Gamecube’a mogą dostosować sobie wszystkie ustawienia bezpośrednio w grze, dzięki czemu będą mogli przeżyć jeszcze raz tę kultową przygodę z nową oprawą audiowizualną, ale klasycznym sterowaniem.

Przeczytaj też: Darmowe gry Steam

Największą niespodzianką jest jednak fakt, iż Metroid Prime Remastered jest dostępny od… teraz. Nintendo idąc poniekąd śladami Microsoftu, zdecydowało się wydać produkcję w dniu jej ogłoszenia. Na ten moment gra dostępna jest jedynie w wersji cyfrowej tylko i wyłącznie na konsolę Nintendo Switch. Wydania cyfrowe Metroid Prime Remastered pojawią się w dystrybucji dopiero 22 lutego 2023 roku.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.