Microsoft i Bethesda planują następną konferencję w marcu? Tom Henderson ujawnia plany obydwu firm

Bethesda + Xbox (Microsoft)

Już dziś wystartuje długo oczekiwane Xbox Developer_Direct, gdzie Microsoft i Bethesda nareszcie ujawnią więcej informacji na temat swoich premier na 2023 rok. Okazuje się, że to jednak nie koniec konferencji obydwu firm w najbliższym czasie. Te mają szykować jeszcze jeden pokaz, który podobno obejmować będzie tylko dwa tytuły.

Microsoft i Bethesda z nową konferencją w marcu? Firmy mają ujawnić więcej informacji na temat Redfall i The Elder Scrolls Online

Zwiastun Redfall

Dzisiejsze Xbox Developer_Direct obejmuje zdecydowaną większość tytułów, o których wieści oczekujemy od Microsoftu i Bethesdy. Okazuje się jednak, że prawdopodobnie jedno wydarzenie nie wystarczy, aby przekazać nam wszystkie informacje na temat zbliżających się hitów obydwu firm.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Według Toma Hendersona Microsoft i Bethesda zorganizują bowiem kolejną konferencję w marcu. Ma ona przedstawić nam następne nowości dotyczące dwóch gier: Redfall oraz The Elder Scrolls Online.

Na razie nie wydaje się, aby marcowe wydarzenie miało dotyczyć również Starfield. Wcześniej przyznano, że kosmiczny RPG od Bethesdy także otrzyma osobny pokaz. Co więcej, gra nie pojawi się również na Xbox Developer_Direct.

Zobacz też: Najlepsze gry MOBA

Henderson twierdzi też, że mająca mieć w miejsce w marcu konferencja będzie skierowana do mediów. Nie wiadomo więc, czy dostęp do niej będzie publiczny.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2370 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.