Xbox Developer_Direct z oficjalną datą! Microsoft i Bethesda zapraszają na pokaz gier

Xbox-Developer_Direct

Można powiedzieć, że nareszcie się doczekaliśmy. Microsoft i Bethesda oficjalnie zapowiedzieli konferencję Developer_Direct, gdzie przedstawią nam kilka z nadchodzących w 2023 roku tytułów na PC i Xboxa. Wydarzenie odbędzie się jeszcze w styczniu.

Microsoft i Bethesda zaprezentują w styczniu kilka nadchodzących tytułów

Zwiastun Redfall

Dziś dowiedzieliśmy się, że Xbox Developer_Direct wystartuje już w styczniu tego roku. Wspólna konferencja planowana przez Microsoft oraz Bethesdę da nam bliższy wgląd w kilka głośnych tytułów, które ujrzymy w tym roku na PC oraz Xboxach.

Wśród prezentowanych gier ujrzymy produkcje od takich zespołów jak Arkane Austin, Mojang Studios, Turn 10 Studios i ZeniMax Online Studios. Wydarzenie skupi się przede wszystkim na ujawnieniu większych funkcji czy pokazach rozgrywki. Poznamy też nowe informacje na temat nadchodzących potencjalnych hitów, takich jak Redfall.

Wydarzenie odbędzie się 25 stycznia 2023 roku o 21:00 polskiego czasu. Obejrzymy je poprzez kanały w serwisach Twitch i YouTube obu firm. Podczas trwania imprezy na pewno dowiemy się więcej o:

  • The Elder Scrolls Online – główna aktualizacja Rozdziału 2023
  • Forza Motorsport – nowe szczegóły i fragmenty rozgrywki
  • Minecraft Legends – nowy materiał z rozgrywki
  • Redfall – kilka minut gameplayu w trybach dla jednego gracza oraz multiplayer, nowe informacje

Zobacz też: Monitor do laptopa – najlepsze modele

Nie wiemy jeszcze, czy to wszystkie nowości, jakie szykują dla nas „Zieloni” na Xbox Developer_Direct. W komunikacie uspokojono jedynie fanów, że zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami Starfield otrzyma samodzielny pokaz.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z