Microsoft Flight Simulator 40th Anniversary Edition zapowiedziane. Dojdą dziesiątki samolotów, a Niemcy zostaną odświeżone w grze

Microsoft Flight Simulator

Microsoft nie zapomina o Microsoft Flight Simulator, który swego czasu otrzymał nawet DLC o nazwie Top Gun: Maverick, nawiązujące do wyczekiwanego filmu o bardzo podobnej tematyce. Realistyczny symulator lotów pojawił się dzisiaj na wydarzeniu Xbox Booth, a twórcy przedstawili nowe szczegóły o kolejnej zawartości.

REKLAMA

Niemcy w Microsoft Flight Simulator będą jeszcze piękniejsze

Microsoft Flight Simulator – City Update

Dowiedzieliśmy się, że Microsoft Flight Simulator doczekał się kolejnych odnowionych terenów. Tym razem w aktualizacji dostępnej od dzisiaj „więcej życia” otrzymają Niemcy, w tym takie miasta, jak Hanover, Bonn, Kolonia czy Dortmund (w tym miejscu możemy zwiedzić nawet stadion klubu Borussia Dortmund).

Zdradzono również masę szczegółów o tym, w jaki sposób deweloperzy projektowali symulator i o ilu rzeczach musieli pamiętać, aby był on jak najbardziej realistyczny.

Microsoft Flight Simulator 40th Anniversary Edition – trailer

Z okazji 40. lecia owej marki Microsoftu udostępniono także dodatkowo klimatyczny trailer, który zapowiada Microsoft Flight Simulator 40th Anniversary. Edycja zadebiutuje 11 listopada 2022 roku na rynku i będzie zawierała dziesiątki nowych samolotów. Jej premiera odbędzie się w abonamencie Xbox Game Pass.

Przeczytaj też: Co to jest Ray Tracing

Microsoft Flight Simulator jest dostępny na PC od 18 sierpnia 2020 roku, a na konsolach Xbox Series X|S – od 27 lipca 2021 roku. Produkcję mogą za darmo sprawdzić osoby opłacające abonament Xbox Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!