Oto nowa data premiery DLC Top Gun: Maverick do Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator Top Gun Maverick

Rozszerzenie Top Gun do Microsoft Flight Simulator miało zadebiutować 19 listopada ubiegłego roku, ale Paramount Pictures przesunęło premierę filmu Top Gun: Maverick, więc Microsoft musiał zdecydować się na podobny krok. Na szczęście wiemy już, kiedy zainstalujemy to wyczekiwane DLC. Fani lotnictwa długo już nie poczekają.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 98% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Top Gun: Maverick w Microsoft Flight Simulator — data premiery DLC

Dodatek Top Gun: Maverick do Microsoft Flight Simulator zadebiutuje 25 maja 2022 roku. Rozszerzenie będzie zupełnie darmowe i zostanie udostępnione w formie aktualizacji. Odpowiedzialne za grę studio Asobo nie zdradziło jeszcze pełnej zawartości oczekiwanego DLC, ale na ten moment wiemy, że zasiądziemy za sterami F-18 i „przekonamy się, jak to jest być pilotem myśliwca marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych”.


Przeczytaj też: Najlepsze darmowe gry na PC

Premiera filmu Top Gun: Maverick odbędzie się 27 maja, a więc DLC do MFS będzie miała lekkie wyprzedzenie. Symulator lotów od Microsoftu wciąż cieszy się ogromną popularnością, dlatego z pewnością nie będzie to ostatnia aktualizacja dla tego tytułu. Pod koniec warto przypomnieć, że Microsoft Flight Simulator można ograć w ramach Xbox Game Pass.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.