Microsoft szykuje własny pokaz nadchodzących gier? Prawdopodobnie odbędzie się on na początku 2023 roku

Microsoft

Rok 2022 się kończy, a więc niektóre firmy decydują się na podsumowania; inne zaś wolą przygotowywać plany na kolejne dwanaście miesięcy. Do tego drugiego grona możemy spokojnie zaliczyć Microsoft, który dopiero w 2023 roku może zaskoczyć graczy sporą ilością ciekawych gier. Okazuje się, że swoistą zapowiedź wszystkich premier od „Zielonych” możemy otrzymać już niebawem.

Według plotek Microsoft chce na początku 2023 roku ogłosić sporo nadchodzących gier

Nowe gry Bethesdy w Xbox Game Pass
Xbox Game Pass — Gry Bethesdy

Według Jeffa Grubba Microsoft może planować wydarzenie, podczas którego zapowie wszystkie nadchodzące gry wydawane przez korporację. Co ciekawe, podczas tego wydarzenia ogłoszona ma zostać zupełnie nowa produkcja, która tworzona ma być przez japońskie studio Tango Gameworks, które znane jest głównie z Ghostwire: Tokyo czy cyklu The Evil Within. Nowa pozycja tworzona przez tego dewelopera ma być raczej „mniejszą i bardziej nietypową produkcją”.

Przeczytaj też: Najlepsze gry akcji

Na ten moment są to oczywiście jedynie niepotwierdzone informację, choć Grubb twierdzi, że podobne informacje dotarły do innych insiderów na całym świecie. Nie da się ukryć, że tego typu impreza przydałaby się Microsoftowi, dla którego rok 2022 był raczej skromny, a większość głośnych premier została po prostu przełożona. Czekalibyście na taki pokaz ze strony producenta Xboxów? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!