Microsoft poleca horrory w Xbox Game Pass! Zestaw gier na jutrzejsze Halloween

Xbox Game Pass horrory

Halloween to święto, które z roku na rok staje się coraz popularniejsze, także w Polsce. Z tej okazji warto spojrzeć na listę proponowanych gier z Xbox Game Pass, które w tym dniu warto ograć. Zestawienie zostało przygotowane przez Microsoft.

Gry z Xbox Game Pass na Halloween

Zwiastun Dead Space

Na oficjalnym blogu Xbox Wire pojawiło się zestawienie gier, które warto ograć podczas Halloween. Ciężko więc mówić o lepszym źródle w kwestii produkcji grozy w Xbox Game Pass.

Lista została podzielona na konkretne podgatunki horroru. I w ten sposób w slasherach dostajemy Dead By Daylight, a w tematyce kosmosu Dead Space i Prey.

Jeżeli chodzi o wszelkie zjawiska nadprzyrodzone, Microsoft zdecydował się na polecenie Ghostwire: Tokyo. A w przypadku body horrorów królują Scorn i Inside.

Zobacz też: Gry na nudę

Warto więc zapoznać się z pełnym wpisem i wybrać coś dla siebie. Okazuje się bowiem, że wcale nie trzeba wydawać sporo na gry, aby spędzić przy nich dobry czas w momencie trwania Halloween.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.