Microsoft Rewards po cichu uruchomione w Polsce! Można zbierać punkty i zgarniać nagrody

Microsoft Rewards

Microsoft Rewards to program lojalnościowy amerykańskiej korporacji, podobny do ostatnio uruchomionego PlayStation Stars. Usługa od dawna funkcjonuje m.in. w Stanach Zjednoczonych, ale dotychczas gracze z Polski musieli się obchodzić smakiem. Tak się jednak składa, że gigant po cichu uruchomił Microsoft Rewards także i w naszym kraju!

Microsoft Rewards dostępne w Polsce

Xbox logo
Logo Xbox

Mimo że nie dostaliśmy jeszcze żadnego ogłoszenia, Microsoft Rewards już działa w Polsce. Strona programu lojalnościowego jest dostępna w języku polskim, a ponadto w ofercie można znaleźć nagrody dostosowane do naszego rynku. Aktualnie zdobyte punkty można wymieniać na następujące benefity:

  1. Karta upominkowa League of Legends
  2. 1 euro na rzecz organizacji Save the Children
  3. Kod cyfrowy Roblox
  4. Karta podarunkowa Amazon.pl o wartości 6 zł
  5. Karta podarunkowa Allegro.pl o wartości 50 zł

Jakby tego było mało, wkrótce mają zostać odblokowane kolejne nagrody:

  1. Microsoft Gift Card
  2. Xbox Gift Card
  3. Donate to UNICEF
  4. Donate to the International Rescue Committee

Przeczytaj też: Jaki telewizor do Xbox Series X|S kupić?

Co prawda aktualnie wyzwania związane są z wyszukiwarką Bing, ale zapewne lada moment zostaną rozszerzone o zadania dla posiadaczy konsol Xbox, w tym użytkowników subskrypcji Xbox Game Pass. Prawdopodobnie właśnie wtedy zostaną odblokowane dodatkowe nagrody, m.in. karta podarunkowa do Xbox Store. Do zbierania punktów można przystąpić już teraz, ale tak jak wspomnieliśmy — wyzwana są związane z Bingiem. Graczom Xboxowym nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie czekać, aż program lojalnościowy na polski rynek zostanie rozszerzony o konsole.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.