Activision Blizzard jest częścią Xboxa – dla Microsoftu to już oczywiste. Nowa oferta pracy wiele mówi

Activision blizzard

Niedawno dowiedzieliśmy się, że CMA wydało „wstępną zgodę” na zakup Activision Blizzard przez Microsoft. Wygląda na to, że gigant z Redmond jest naprawdę pewny swego. Firma jest na tyle przekonana o pomyślnym zakończeniu sprawy, że poszukuje już nowego pracownika, uwzględniając w ofercie między innymi współpracę z Activision Blizzard.

Zgodnie z nowym ogłoszeniem o pracę, Microsoft traktuje już Blizzard jak część Xboxa

Na platformie X pojawił się ciekawy wpis użytkownika Idle Sloth, z którego możemy dowiedzieć się, że Microsoft poszukuje nowego pracownika na stanowisko specjalisty finansowego. Nie byłoby w tym nic zaskakującego gdyby nie fakt, że firma wspomina w ogłoszeniu o współpracy z „najnowszymi studiami” czyli Activision, Blizzard i King.

Mając na uwadze aktualną sytuację, jest to całkiem ciekawie skonstruowana treść oferty. Wygląda na to, że Microsoft ma za pewnik przejęcie wspomnianych firm i już traktuje je jako część Xbox Gaming. Warto dodać, że korporacja ma czas na sfinalizowanie transakcji do 18 października 2023 roku.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 7000 zł

Prawdopodobnie w październiku dotrze do nas kilka sporych ogłoszeń, w tym przejęcie Activision Blizzard przez Microsoft czy termin debiutu gier wspomnianych wcześniej studiów w usłudze Xbox Game Pass. Na ten moment pozostaje nam zatem obserwować dalszy rozwój wydarzeń.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.