Minecraft Legends ma przybliżony termin premiery! Mogło być znacznie gorzej

Minecraft Legends

Podczas tegorocznego wydarzenia Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 zapowiedziano Minecraft Legends, czyli kolejny spin-off niesamowicie popularnej na całym świecie marki. Wówczas poinformowano, że gra trafi na rynek w 2023 roku, ale nawet nie przybliżono konkretnej daty. Dzisiaj się to zmieniło, ponieważ poznaliśmy przedział czasowy, w jakim Minecraft Legends ma pojawić się na sklepowych półkach.

Przybliżony termin premiery Minecraft Legends

Przerywnik filmowy z Minecraft Legends

Wczoraj na oficjalnym kanale Minecrafta w serwisie YouTube udostępniono przerywnik filmowy z Minecraft Legends. Materiał zwiastuje naprawdę fajną przygodę w klockowym świecie, jednak najciekawsze jest to, co znalazło się na jego końcu. Otóż w ostatnich kilku sekundach materiału możemy przeczytać, że Minecraft Legends pojawi się na rynku wiosną 2023 roku. Dokładnej daty co prawda nie podano, ale wiemy przynajmniej, że powinniśmy się spodziewać debiutu pomiędzy 20 marca a 21 czerwca.

Przeczytaj też: Najlepsze gry RPG

Minecraft Legends ukaże się na PC, Nintendo Switch, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz w bibliotece Xbox Game Pass. Kiedy poznamy dokładną datę premiery tej niezwykle wyczekiwanej produkcji, na pewno o tym napiszemy. Czekacie, aż Minecraft Legends trafi do sprzedaży? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.