Minecraft Legends na pierwszych fragmentach gameplayu. Gra zadowoli fanów „świata z klocków”

Minecraft Legends

Podczas Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 zapowiedziano Minecraft Legends, lecz od tego czasu deweloperzy nie byli gotowi ujawniać nowych informacji o nadchodzącym tytule. Aż do teraz, kiedy to miało miejsce Xbox Booth, wchodzące w skład Gamescomu 2022.

Minecraft Legends prezentuje się naprawdę ciekawie

Minecraft Legends – gameplay

Strategia tworzona przez Blackbird Interactive doczekała się pierwszych fragmentów rozgrywki. Mogliśmy spojrzeć na to, jak prezentuje się chociażby walka na dość dużych arenach – posterujemy postacią używającą w wybranych momentach wierzchowca, co pozwoli nam bardzo szybko zabijać zwykłych, niewymagających oponentów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tereny będą bardzo różnorodne, bo trafimy do wiosek, podtopionych terenów czy nawet piekła – a wszystko to po to, aby wyeliminować zagrożenie i zdobyć surowce, które pomogą nam rozwinąć nie tylko bohatera, ale pomóc mieszkańcom tego świata przeżyć w ciężkich warunkach.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Xbox 360

Premiera Minecraft Legends odbędzie się w 2023 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch. Produkcja oczywiście będzie dostępna również w abonamencie Xbox Game Pass.

O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.