Minecraft Legends na pierwszych fragmentach gameplayu. Gra zadowoli fanów „świata z klocków”

Minecraft Legends

Podczas Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 zapowiedziano Minecraft Legends, lecz od tego czasu deweloperzy nie byli gotowi ujawniać nowych informacji o nadchodzącym tytule. Aż do teraz, kiedy to miało miejsce Xbox Booth, wchodzące w skład Gamescomu 2022.

Minecraft Legends prezentuje się naprawdę ciekawie

Minecraft Legends – gameplay

Strategia tworzona przez Blackbird Interactive doczekała się pierwszych fragmentów rozgrywki. Mogliśmy spojrzeć na to, jak prezentuje się chociażby walka na dość dużych arenach – posterujemy postacią używającą w wybranych momentach wierzchowca, co pozwoli nam bardzo szybko zabijać zwykłych, niewymagających oponentów.

Tereny będą bardzo różnorodne, bo trafimy do wiosek, podtopionych terenów czy nawet piekła – a wszystko to po to, aby wyeliminować zagrożenie i zdobyć surowce, które pomogą nam rozwinąć nie tylko bohatera, ale pomóc mieszkańcom tego świata przeżyć w ciężkich warunkach.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Xbox 360

Premiera Minecraft Legends odbędzie się w 2023 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch. Produkcja oczywiście będzie dostępna również w abonamencie Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.