Elden Ring w klimatach Silent Hill — do sieci trafił ciekawy mod

Elden Ring

Fani Elden Ring poszukujący nowych wrażeń mogą zainteresować się interesującą modyfikacją. Gra od From Software może zmienić się nie do poznania, dzięki specjalnemu modowi. Sprawia on, że popularne RPG przypomina… Silent Hill.

REKLAMA

Specjalny mod do Elden Ring

Mod do Elden Ring

Elden Ring to bezapelacyjnie jedna z najlepszych gier autorstwa From Software, która nieźle namieszała na rynku w tym roku. Świetna sprzedaż i wiele pozytywnych ocen graczy oraz recenzentów świadczą o tym, że tytuł ten to prawdziwe dzieło w swoim gatunku. Chociaż produkcja ta sama w sobie jest ciekawa, to smaczku mogą dodać różne modyfikacje. Jedna z nich sprawia, że gracze mogą poczuć atmosferę horroru rodem z Silent Hill.

Zobacz też: Kierownica do PC – najlepsze modele

Sama modyfikacja nie zmienia zbyt wiele w samej rozgrywce, poza dodaniem do gry klimatycznej mgły oraz śnieżycy. Te bardzo mocno ograniczają widoczność, co w połączeniu ze śmiercią czyhającą na gracza za każdym rogiem sprawia, że rozgrywka w Elden Ring nabiera zupełnie nowego wymiaru. Poza tym lokacje są skąpane w śniegu i lodzie. Mod można pobrać przy pomocy serwisu NexusMods.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!