Monster Hunter Rise: Sunbreak trafi wkrótce na PlayStation i Xbox? Znany insider ujawnił datę premiery

Monster Hunter Rise: Sunbreak

Monster Hunter Rise zadebiutowała pod koniec stycznia na konsolach PlayStation i Xbox. Produkcja Capcomu trafiła również wówczas do biblioteki Xbox Game Pass. Posiadacze sprzętów Sony i Microsoftu wciąż czekają jednak na premierę dodatku Sunbreak. Wiele wskazuje jednak na to, że wspomniane rozszerzenia ukaże się na kolejnych platformach już w przyszłym miesiącu.

Zdaniem znanego insidera Monster Hunter Rise: Sunbreak zadebiutuje na konsolach PlayStation i Xbox już w kwietniu

Monster Hunter Rise: Sunbreak – zwiastun premierowy

Szczegółami na temat premiery Monster Hunter Rise: Sunbreak na PlayStation i Xbox podzielił się na łamach portalu Insider Gaming Tom Henderson. Z informacji zdobytych przez insidera wynika, że rozszerzenie zadebiutuje na konsolach Sony i Microsoftu już 28 kwietnia. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że wspomniana data zostanie potwierdzona przez Capcom już dziś wieczorem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

O 23:30 czasu polskiego rozpocznie się bowiem pokaz Capcom Spotlight. Zgodnie z zapowiedziami na wydarzeniu nie zabraknie informacji związanych właśnie z Monster Hunter Rise: Sunbreak. Gracze otrzymają także kolejne szczegóły na temat Resident Evil 4 Remake.

Zobacz też: Najlepsze telewizory 65 cali

Na koniec warto przypomnieć, że Monster Hunter Rise: Sunbreak dostępne jest obecnie wyłącznie na komputerach osobistych oraz konsolach Nintendo Switch. Czy w przyszłym miesiącu rozszerzenie faktycznie trafi do szerszego grona odbiorców? Miejmy taką nadzieję!

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.