Sprzedaż Monster Hunter Rise przekroczyła ważny kamień milowy! W parze idzie też bardzo popularne DLC

Monster Hunter Rise

Capcom na swój sposób rozbił bank wraz z wydaniem najpierw gry Monster Hunter Rise, później zaś ze wzbogaceniem tytułu o rozszerzenie pod tytułem Sunbreak. Na świecie jest już paręnaście milionów łowców potworów.

REKLAMA

Sprzedaż Monster Hunter Rise i dodatku cieszy wydawcę

Monster Hunter Rise
Monster Hunter Rise

Premiera najnowszej części Monster Hunter miała miejsce pod koniec marca 2022 roku. Gra ukazała się na PC i Nintendo Switch, a od tego czasu sprzedano ponad 11 milionów kopii na całym świecie. Ten bardzo dobry wynik udało się zatem osiągnąć w zaledwie 5 miesięcy.

Zobacz też: Głośnik przenośny

Równie świetnie radzi sobie wydany 30 czerwca 2022 roku dodatek o nazwie Sunbreak. Na ten moment aż 4 miliony graczy miały okazję poznać nową kampanię osadzoną na Elgado. W obydwu przypadkach liczby zostały osiągnięte w bardzo krótkim czasie od premiery. Ciekawe, czy podstawowa wersja gry przebije sprzedaż Monster Hunter World – ta odsłona rozeszła się w ponad 21 milionach egzemplarzy.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!