Monster Hunter Wilds na pierwszym zwiastunie! Capcom zapowiedział nową odsłonę popularnej serii

Monster Hunter Wilds

The Game Awards 2023 zostało zwieńczone zapowiedzią nowej gry Capcomu. Wydawca postanowił sprawić swoim fanom miłą niespodziankę i w trakcie wspomnianego wydarzenia zaprezentowała pierwszy zwiastun Monster Hunter Wilds. Fani popularnej serii japońskiej firmy muszą jednak uzbroić się w cierpliwość.

Zapowiedź Monster Hunter Wilds na The Game Awards 2023. Capcom przygotowuje graczy na kolejną przygodę

Monster Hunter Wilds – pierwszy zwiastun

Zgodnie z zapowiedzią na premierę Monster Hunter Wilds będzie trzeba poczekać aż do 2025 roku. Ryozo Tsujimoto – producent serii Monster Hunter – zapewnia, że zespół dokłada wszelkich starań, by w ręce graczy trafiła najlepsza odsłona cyklu w historii. Przedstawiciel Capcomu poinformował również, że kolejne szczegóły na temat wspomnianej produkcji zostaną przedstawione latem przyszłego roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Fanom serii Monster Hunter nie pozostaje więc na ten moment nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na zapowiedzianą prezentację Monster Hunter Wilds. Zainteresowani mogą tymczasem odwiedzić oficjalną stronę gry, która dostępna jest również w języku polskim.

Zobacz też: Najlepsze gry offline

Monster Hunter Wilds zmierza na komputery osobiste (Steam) oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Jesteście zainteresowani nową odsłoną popularnej serii Capcomu? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Gematsu

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.