Mortal Kombat 1 z betą w tym tygodniu! Nowy zwiastun zachęca do wzięcia udziału w testach

Mortal Kombat 1

Twórcy Mortal Kombat 1 regularnie dostarczają nowych informacji na temat ich nadchodzącej produkcji. Dowiedzieliśmy się między innymi, jaka będzie długość wątku fabularnego, oraz poznaliśmy kilka postaci, które pojawią się w tytule. Teraz NetherRealm Studios udostępniło zwiastun, który zaprasza do wzięcia udziału w zamkniętych beta testach Mortal Kombat 1.

Beta Mortal Kombat 1 rusza już 18 sierpnia 2023

Zwiastun beta testów Mortal Kombat 1

NetherRealm Studios udostępniło materiał, który przypomina o nachodzących beta testach Mortal Kombat 1. Dynamiczne wideo skupia się na rywalizacji i prezentuje zawartość czekającą na fanów serii. Testy odbędą się w dniach od 18 do 21 sierpnia 2023 i są dostępne dla osób, które złożyły zamówienie przedpremierowe na grę.

Podczas testów będzie można wypróbować umiejętności sześciu wojowników – Liu Kanga, Kitany, Sub-Zero, Kenshiego, Li Mei oraz Johnny’ego Cage’a. Pojawią się także cztery postacie Kameo (wsparcie) – Kano, Sonya, Jax i Frost. Ponadto gracze będą mogli zmierzyć się w dwóch lokacjach: The Teahouse oraz Johnny Cage’s Mansion. Dostępne będą dwa tryby rozgrywki: klasyczne wieże, w którym zawalczymy przeciwko SI oraz rozgrywka online 1 na 1 dla wielu graczy.

Zobacz też: Gry podobne do Until Dawn

Kup Mortal Kombat 1

Na koniec przypomnijmy, że Mortal Kombat zmierza na PC oraz konsole PlayStation 5, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Gra zadebiutuje 19 września 2023 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.