Mortal Kombat 1 – poznaliśmy długość wątku fabularnego. Ed Boon uchylił rąbka tajemnicy

Mortal Kombat 1 Scorpion

Od momentu zapowiedzi Mortal Kombat 1 NetherRealm Studios dostarcza nam w miarę systematycznie nowe wiadomości na temat swojej gry. Ostatnio otrzymaliśmy całkiem widowiskowy zwiastun, a wczoraj — dzięki singapurskiemu odpowiednikowi PEGI — dowiedzieliśmy się, że gra będzie zawierać kontrowersyjną mini-grę. Najnowsze wieści dotyczą długości kampanii fabularnej i pochodzą prosto od jednego z ojców serii, czyli Eda Boona.

Ed Boon ujawnia przybliżoną długość wątku fabularnego Mortal Kombat 1

Boon w odpowiedzi na pytanie jednego z fanów potwierdził, że ukończenie głównego wątku fabularnego w Mortal Kombat 1 zajmie tyle samo czasu co poprzednie dwie odsłony, czyli Mortal Kombat X i 11. Można więc ze spokojem założyć, że poznanie wszystkich historii przygotowanych przez deweloperów zajmie nam około 5 lub 6 godzin.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że scenarzyści przy okazji tworzenia Mortal Kombat 1, zdecydowali się na całkowity reboot uniwersum. Oznacza to, że fabuła nie pójdzie znanymi nam kanonami, a może potoczyć się w zupełnie niespodziewanym dla graczy kierunku, co samo w sobie zdaje się zapowiadać niezwykle dobrze.

Przeczytaj też: Gry podobne do It Takes Two

Kup Mortal Kombat 1

Mimo że fabuła Mortal Kombat 1 będzie dziesięć razy krótsza niż w przypadku wychodzącego niebawem Armored Core 6, to wcale nie oznacza od razu, że będzie ona wybrakowana. Na ostateczny werdykt jednak trzeba poczekać do premiery, a ta nastąpi już 19 września 2023 roku na PC, PS5, Xbox Series X|S i PC.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.