Poznaliśmy zawartość edycji kolekcjonerskiej Mortal Kombat 1. Zamówienia startują już dzisiaj, ale tanio nie jest

Mortal Kombat 1 Liu Kang

Wczoraj NetherRealms Studios wyszło z cienia i po kilku próbach droczenia się z fanami studio oficjalnie zaprezentowało nam Mortal Kombat 1. Z tej okazji otrzymaliśmy niezwykle klimatyczny (i realistyczny zwiastun) oraz kilka dodatkowych szczegółów. Ujawnione zostały również dodatkowe szczegóły związane z edycją kolekcjonerską tej kultowej bijatyki, a teraz możemy się przyjrzeć nieco bliżej temu najdroższemu wydaniu.

Mortal Kombat 1 z całkiem stylową edycją kolekcjonerską

Zgodnie z potwierdzonymi wczoraj informacjami w skład kolekcjonerskiego wydania wchodzi przede wszystkim około 42-centymetrowa figurka z podobizną Liu Kanga zaprojektowana przez firmę COARSE, trzy unikalne grafiki, steelbook oraz bonusowe 1450 Dragon Krystals (a więc łącznie 2700).

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Całość utrzymana jest bardziej metalicznych barwach (srebrny i złoty), a jedynym wyjątkiem zdają się czerwone akcenty na grafikach koncepcyjnych oraz na dodawanej figurce.

Mortal Kombat 1 Kitana
Mortal Kombat 1 – Kitana

Dla wielu najważniejsze jednak będzie to, że możliwość złożenia przedpremierowego zamówienia na edycję kolekcjonerską startują właśnie dzisiaj, więc zainteresowanym radzimy się pośpieszyć. Przy okazji dobrze będzie sięgnąć głębiej do portfela, bo wydanie to kosztuje $249,99, czyli w przeliczeniu ponad 1000 zł. Warto także podkreślić, że wersja przeznaczona dla największych entuzjastów dostępna będzie wyłącznie na konsolach Xbox Series X|S i PlayStation 5.

Przeczytaj też: Tablet do gier — najlepsze modele

W sieci nie brakło jednak komentarzy, że to, co oferuje NetherRealms Studios w wydaniu kolekcjonerskim zdecydowanie nie jest warte tej ceny. Czy faktycznie tak jest? To już kwestia bardzo subiektywna, choć zapewne chętnych na zakup edycji kolekcjonerskiej nie będzie brakować.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.