Mortal Kombat 1 na nowej rozgrywce! Gameplay pokazuje brutalne fatality w wykonaniu Li-Mei

Mortal Kombat 1 Li-Mei

W tym tygodniu gracze mieli okazję zobaczyć nowy zwiastun Mortal Kombat 1, który zapowiedział powrót kultowych postaci. W sieci pojawił się jednak kolejny materiał wideo, który powinien zainteresować wszystkich miłośników Mortal Kombat. Fani wspomnianego cyklu mogą bowiem obejrzeć obszerny gameplay prezentujący w akcji jedną z wojowniczek.

Nowy gameplay z Mortal Kombat 1 pozwala przyjrzeć się umiejętnościom Li-Mei

Mortal Kombat 1 – gameplay Li-Mei

Gwiazdą powyższego materiału wideo jest Li-Mei, którą w roli postaci Kameo wspiera Frost. Gameplay prezentowano na turnieju EVO 2023, a całość trafiła do sieci dzięki redakcji IGN. Udostępnione fragmenty rozgrywki pokazują zmagania w trybie wież, w którym wspomniana wojowniczka mierzy się z kolejnymi przeciwnikami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gracze mają szansę sprawdzić jak Li-Mei radzi sobie w starciu z m.in. takimi postaciami jak Sub-Zero, Kitana, Johnny Cage czy też Liu Kang. W najnowszym gameplayu nie brakuje również brutalnych fatality zarówno w wykonaniu głównej gwiazdy materiału, jak i wspomnianej wyżej Frost.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Wiedza to Potęga

Mortal Kombat 1 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 19 września 2023 roku. Warto dodać, że już w tym miesiącu odbędą się zamknięte beta testy nadchodzącej produkcji NetherRealm Studios.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.