Mortal Kombat 1 na Summer Game Fest 2023! Gameplay wygląda naprawdę imponująco

Mortal Kombat 1

Summer Game Fest 2023 trwa w najlepsze. Drugą pokazaną na wydarzeniu grą był zapowiedziany niedawno Mortal Kombat 1. Przygotowany z tej okazji materiał zdradza nam, że jego rozgrywka będzie bardzo imponująca oraz widowiskowa.

Nowy gameplay z Mortal Kombat 1

Gameplay z Mortal Kombat 1

Mortal Kombat 1 to swego rodzaju reboot całej serii. Summer Game Fest 2023 ujawnił nam pierwszy, rozszerzony gameplay z jego rozgrywki.

Ta jest taka, jakiej się dokładnie spodziewaliśmy. Można ją więc nazwać bardzo widowiskową, ale przy tym też brutalną oraz bogatą w szczegóły różnego rodzaju.

Film przedstawił również interesującą mechanikę postaci pomocniczych. Te będą „wpadać” na chwilę w wir walki, aby wspomóc nasze działania, a następnie szybko się z niego wycofają.

Na końcu warto wspomnieć, że obsada Mortal Kombat 1 będzie iście hollywoodzka. Nie zabraknie w niej bowiem aktora Jeana-Claude’a Van Damme’a.

Zobacz też: Najlepsze gry symulatory

Kup Mortal Kombat 11

Przypomnijmy, że Mortal Kombat 1 zadebiutuje już 19 września 2023 roku. Produkcja ta zostanie wydana na PC, PS5, Xboxach Series X|S i Nintendo Switch.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.