Mortal Kombat 1 – Fatality na Halloween już dostępne. Cena jest wyjątkowo wygórowana

Mortal Kombat 1 Halloween Fatality

Kilka dni temu Warner Bros. Games, wydawca cyklu gier z serii Mortal Kombat, poinformował o planowanym udostępnieniu specjalnego DLC związanego z Halloween. Niestety, poza datą premiery nie ujawniono wówczas szczegółów dotyczących zawartości pakietu czy ceny. Wczoraj dodatek trafił do sklepu i mimo że sama animacja ciosu kończącego wygląda efektownie, to jego cena wprawiła w osłupienie niejednego gracza.

Gracze krytykują wysoką cenę halloweenowego Fatality w Mortal Kobat 1. „Powinniśmy dostać to za darmo!”

Mortal Kombat 1 – Halloween Fatality

Halloweenowe Fatality w Mortal Kombat 1 jest widowiskowe i może się podobać. W pierwszej kolejności nasza postać zakłada robaczywą dynię na głowę przeciwnika, a gdy ten upada na ziemię, to zostaje szybko zdekapitowany, stając się częścią upiornej dekoracji.

Nowe DLC dostępne jest z poziomu wbudowanego w Mortal Kombat 1 sklepu premium, w którym można posługiwać się wyłącznie walutą kupioną za prawdziwe pieniądze. Specjalny cios kończący kosztuje 1200 Smoczych Kryształów, co przekłada się na kwotę… 44 złotych.

Przeczytaj także: Najlepsze tanie gry na Steam

Gracze nie kryją swojego oburzenia i otwarcie krytykują wysoką cenę niewielkiego dodatku m.in. na Reddicie. Część z nich wskazuje, że tak krótka animacja powinna zostać udostępniona za darmo w ramach okolicznościowej aktualizacji. Inni zapowiadają, że wstrzymają się z zakupem Mortal Kombat 1 do momentu wydania edycji kompletnej, zawierającej wszystkie opublikowane DLC.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.